Gizemli Evden Kaçış

Facebook ile gir
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat
  • Astronotu Gemiye Düşür
Zeka Oyunları > Gizemli Evden Kaçış
Gizemli Evden Kaçış

Hangi tuşlar ile oynanıyor :


Gizemli Evden Kaçış Açıklaması:

İşte oynamaya doyamıyacağınız mükemmel bir oyun daha. Oyunun girdiği katagoriler olarak, odadan kaçış, gizli nesneleri bulma, kilitli kapıları açma ve daha bir sürü sayabiliriz.

Resimde gördüğünüz gizemli evden içeri girdiğiniz anda kapı üzerinize kapanıyor ve mekanda sağa sola tıklayarak çözmeniz gereken 10 larca bulmaca ile başbaşa kalıyorsunuz.

Girdiğiniz ana salonda bazı yerlerdeki resim ve noktalara tıklayarak orada saklı eşyaları bularak kapıları açabilirsiniz. Unutmayın açtığınız her kapı yada geçit yeni bulmaca ve gizemlerle dolu. İyi oyunlar dileriz.

Not: Oyunu açamayan arkadaşlar için çekilen videoyu Oyun ile ilgili video bölümümden yada youtube http://www.youtube.com/watch?v=M1fYXuIkUdQ kinginden izleyebilirsiniz.

Benzer gizli obje oyunları: Çiftlik Evinde Eşya Bul   Kolejde Saklı Eşyalar   Ormanda Gizli Hayvanlar   Evdeki Karışıklık   Erkek Arkadaşını Kurtar

Oyunumuz 02 Ocak 2014 Perşembe günü güncellenmiştir.


  • Yorumlar
  • Yorum yaz

galip

24.05.2014

süper çok beğendim

buse

25.01.2014

ben açtım heeeeee

Admin

02.01.2014

Alice, Aslı ve diğer oyunu açmakta zorluk yaşayan arkadaşlar oyun ile ilgili video bölümünden oyunun açılışı ve ilk 10 eyanın bulunmasını gösteren filmi izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Alice

02.01.2014

Yaaaaa... Bi turlu acilamadi gitti.oysa ki,cok hevesliydim oynamaya...

Güvenlik kodu
Reklam